Лікування залежності від солей

1. Що таке сольова залежність?
2. Ознаки вживання солей
3. Особливості лікування від сольової залежності та реабілітації після лікування

Залежність від синтетичних наркотиків («дизайнерських» сумішей) – солей, міфедрону – стала популярною останнім часом серед молоді, так як на нарко сцені це одні з найдешевших і самих легкодоступних наркотиків. Основні споживачі солей і міфедрону, зазвичай, є школярі та студенти. Наслідки вживання наступають дуже швидко і практично незворотні, так як в першу чергу солі вражають центральну нервову систему і головний мозок. Внаслідок цього, крім стандартних видів лікування і реабілітації, нерідко виникає потреба в психіатричній допомозі. Саме тому дуже важливо якомога раніше розпочати лікування наркомана, що вживає «дизайнерські» суміші.

Ознаки вживання солей

• У людини починаються труднощі з вимовою, з висловлюванням своїх думок;
• Пропадає апетит; спостерігається значна і помітна втрата ваги;
• Можуть з’являтися судомні рухи, іноді нервові жести;
• Може розпочатися манія переслідування, необґрунтовані страхи, втрата сну, підвищена тривожність, паніка, людина може перебувати в постійному пошуку чогось чи когось, характерні підвищена підозрілість і недовіра;
• Слухові і зорові галюцинації;
• Підвищується рівень агресії, спостерігаються різкі емоційні реакції.

Лікування та реабілітація сольової залежності є досить складним і тривалим процесом. Склад виготовленої в кустарних умовах речовини, зазвичай, залишається загадкою, тому у наркологів можуть виникнути складнощі при підборі медикаментозної терапії. Абстиненція регулярно супроводжується психічними розладами, змушуючи психіатрів ставити різні діагнози, прирікаючи наркомана на тривалу подорож по психіатричним клінікам і прийом інтенсивних медикаментів.

Тому лікувальна і реабілітаційна програма для споживачів солей повинна проводиться в комплексі. Госпіталізація в Реабілітаційний центр з проходженням повного лікувального курсу – це єдиний шанс для наркомана на одужання і життя.

У Центрі «Еволюція» ми успішно працюємо з цим видом залежності і розробили свою унікальну ефективну методику, яка дає відмінні результати.
Так як солі незворотньо руйнують головний мозок та інші життєво важливі органи, звертатися за допомогою до медиків потрібно якомога швидше, інакше пацієнт може назавжди залишитися інвалідом з низьким інтелектом або психічно хворою людиною.

Докладніше про види популярних наркотиків – Наркотичні речовини

Основні етапи лікування наркозалежності

Реабілітаційний центр «Еволюція»

Ми пропонуємо широкий спектр високоякісних реабілітаційних заходів.

«Що б не сталося вчора, пам’ятай – сьогодні перший день твого нового життя»

Чому обирають нас для лікування від наркоманії

Звертайтесь до Реабілітаційного Центру «Еволюція» у Києві!

Не можна почати життя спочатку, але його можна продовжити по іншому!

Дякую за повідомлення. Його надіслано.
Під час спроби надіслати повідомлення сталася помилка. Будь-ласка спробуйте пізніше.

Ми завжди на зв’язку для Вас, зателефонуй для отримання консультації