Однією з основних сфер, уражених захворюванням, є сфера соціального оточення, тому ресоциализація – це невід’ємна частина реабілітаційної програми в РЦ “Еволюція”. Основними напрямками по відновленню соціальних зв’язків, під час реабілітації, – є:

1. Стосунки з близьким оточенням (сім’я)
Програмою передбачена інтенсивна робота з близьким оточенням у вигляді освітніх занять, психокорекційних груп і сімейних консультацій. Наші фахівці заохочують родичів брати активну участь в програмі одужання, оскільки це дає можливість нашим клієнтам сформувати нові способи взаємодії і побудувати нові чесні відкриті стосунки з членами сім’ї.

2. Трудова діяльність.
Інтенсивна реабілітація не припускає можливості здійснювати трудову діяльність. Проте, під час проходження амбулаторної програми, наші клієнти притягуються до участі в діяльності Центру в їх вільний від реабілітаційної програми час. Співробітники Центру допомагають освоїти способи самоконтролю, довіряють виконання різних доручень, навчаючи базовим навичкам, відповідальної і дорослої поведінки, які у залежних людей відсутні або спотворені.

3. Нове коло спілкування
В процесі реабілітації, клієнти Центру не лише набувають нові навички комунікації, але і стають частиною великої спільноти тверезих людей, відвідуючи групи самодопомоги. Перший час такі групи надають колосальну підтримку і служать гідною заміною колишнього кола спілкування, яке може бути небезпечним і привести залежну людину назад у вживання.

4. Дозвілля
Дозвілля – це вкрай важлива складова процесу одужання, бо залежні люди не вміють проводити вільний час без вживання психоактивних речовин. У РЦ “Еволюція” цьому питанню приділяється особлива увага. Вихідні дні насичені розважальними заходами: перегляд художніх фільмів, різноманітні настільні ігри, також є можливість пограти в дартс, настільний теніс, більярд, нарди, шахи. При гарній погоді є можливість пограти у футбол, баскетбол, відвідати сауну, позасмагати на пляжі, покупатися в озері і половити рибу. Також у нас є батут) регулярно проводяться пікніки з приготуванням шашликів і співом пісень біля багаття. Особливе задоволення доставляє спів в караоке, в процесі якого наші клієнти розкриваються і дозволяють своїм емоціям вириватися назовні!

Основні етапи лікування наркозалежності

Докладніше про види популярних наркотиків – Наркотичні речовини

Реабілітаційний центр «Еволюція»

Ми пропонуємо широкий спектр високоякісних реабілітаційних заходів.

«Що б не сталося вчора, пам’ятай – сьогодні перший день твого нового життя»

Чому обирають нас для лікування від наркоманії

Звертайтесь до Реабілітаційного Центру «Еволюція» у Києві!

Не можна почати життя спочатку, але його можна продовжити по іншому!

Дякую за повідомлення. Його надіслано.
Під час спроби надіслати повідомлення сталася помилка. Будь-ласка спробуйте пізніше.

Ми завжди на зв’язку для Вас, зателефонуй для отримання консультації