Лікування залежності від амфетаміну

1. Що таке амфетамін?
2. Ознаки вживання амфетаміну
3. Лікування «амфетамінової» залежності та реабілітація

Амфетамін і метамфетамін – досить недорогі і вкрай небезпечні психотропні речовини, які користуються великим попитом як у молоді, так і серед «досвідчених» наркоманів. У їхньому колі можна часто почути такі назви цього наркотику як «фен» або «мет». В останні роки залежні люди все частіше вживають так званий «вуличний» амфетамін, який складається з отруйних домішок, а також ліків, що руйнують організм. Такий наркотик здатний викликати стійку залежність і завдає організму колосальної шкоди.

Ознаки вживання амфетаміну:

• порушення режиму сну (безсоння);
• підвищена, незвичайна балакучість;
• непослідовна, але постійна діяльність, що не приносить результату (прибирання в шафах, але при цьому безладу створюється ще більше);
• втрата апетиту;
• стан ейфорії і безтурботності;
• надмірна гіперреактивність;
• неприродньо розширені зіниці;
• бажання поговорити про все на світі;
• підвищена сексуальна активність;

Пристрасть до амфетаміну призводить до серйозних порушень психіки. Як і від будь-якого психотропного наркотику, від амфетаміну страждає в першу чергу ЦНС і головний мозок. Ті, хто «підсів» на даний наркотик, починають відчувати серйозні прояви психічних розладів, такі як параноя, манія переслідування, психози і т. п. вже через 6-8 місяців з моменту початку вживання. Щоб запобігти цим руйнівним наслідкам, потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб людина пройшла лікування якомога раніше. Лікування в стаціонарі Реабілітаційного центру «Еволюція» необхідне навіть у разі, якщо людина прийняла «фен» всього декілька разів, оскільки залежність є дуже сильною. Для того, щоб впоратися зі стійким потягом до небезпечної речовини, фахівцями рекомендується інтенсивна психологічна реабілітація в режимі стаціонару, з використанням спеціальних методик та індивідуального підходу. В процесі реабілітації пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом психологів, психотерапевтів, консультантів з хімічної залежності. Це дозволяє своєчасно застосовувати різні підходи і методики, в залежності від перебігу хвороби кожного конкретного пацієнта, і вносити всі необхідні зміни в курс терапії.

Докладніше про види популярних наркотиків – Наркотичні речовини

Основні етапи лікування наркозалежності

Реабілітаційний центр «Еволюція»

Ми пропонуємо широкий спектр високоякісних реабілітаційних заходів.

«Що б не сталося вчора, пам’ятай – сьогодні перший день твого нового життя»

Чому обирають нас для лікування від наркоманії

Звертайтесь до Реабілітаційного Центру «Еволюція» у Києві!

Не можна почати життя спочатку, але його можна продовжити по іншому!

Дякую за повідомлення. Його надіслано.
Під час спроби надіслати повідомлення сталася помилка. Будь-ласка спробуйте пізніше.

Ми завжди на зв’язку для Вас, зателефонуй для отримання консультації