Реабілітаційний Центр «Еволюція» здійснює програму соціально-психологічної реабілітації (когнітивно-поведінкова терапія з елементами 12-крокової програми) за Мінесотською моделлю. Основною метою програми є надання допомоги людям з психічними та поведінковими розладами, викликаними вживанням психоактивних речовин (ПАР) та іншими видами залежності в припинені прийому будь-яких ПАР, зміненні руйнівної залежної поведінки та підвищенні рівня якості свого життя.

Також включає в себе всі найбільш ефективні сучасні методики, доповнюючи їх авторськими програмами та практичними заняттями з застосуванням системи практики усвідомлення Basic Mindfulness.

(Більш детально читати в розділі «про центр»)

Реабілітаційна програма здійснюється в трьох режимах: цілодобового стаціонару, денного стаціонару та амбулаторної програми. Максимальний успіх досягається при послідовному проходженні пацієнтом всіх трьох програм в порядку убування їх інтенсивності.

Програма цілодобового стаціонару, тривалість від 4 до 8 тижнів, в залежності від стану фізичної і психологічної готовності клієнта до переходу на денний вид програми.

Програма денного стаціонару, тривалість 4 тижні з 9:30 до 20:30 (етап 1).
Програма денного стаціонару, тривалість 4 тижні з 12:00 до 20:30 (етап 2).
Програма денного стаціонару, тривалість 4 тижні з 14:00 до 20:30 (етап 3).
Амбулаторна програма, тривалість 4 тижні з 17:00 до 20:30, (етап 1).
Амбулаторна програма, тривалість 4 тижні (ПН; СР; ЧТ; ПТ) з 17:00 до 20:30 (етап 2).
Амбулаторна програма, тривалість 4 тижні (ПН: СР; ЧТ) з 17:00 до 20:30 (етап 3).

Таким чином, тривалість повного курсу реабілітації (при послідовній участі пацієнта у всіх програмах) становить 6 місяців.
(більш детально в розділі «про програму»)

Програма «12 Кроків» — своїм існуванням зобов’язана алкоголіку із США Bill Wilson (Біллу Уїлсону), який в 1935 році разом з ще одним американським лікарем Dr. Bob (Доктором Бобом) створив першу в історії групу самодопомоги, для підтримки один одного в процесі одужання. Надалі (в 1953 році) вона стала використовуватися і наркозалежними. На сьогоднішній день ця програма вважається найефективнішим і найпоширенішим способом для хімічно залежних людей змінити своє життя. Вона також лягла в основу великої кількості різних груп самодопомоги і стала використовуватися реабілітаційними центрами як в США, так і в усьому світі.

Основні етапи лікування алкоголізму

Реабілітаційний центр «Еволюція»

Ми пропонуємо широкий спектр високоякісних реабілітаційних заходів.

«Що б не сталося вчора, пам’ятай – сьогодні перший день твого нового життя»

Чому обирають нас для лікування від наркоманії

Звертайтесь до Реабілітаційного Центру «Еволюція» у Києві!

Не можна почати життя спочатку, але його можна продовжити по іншому!

Дякую за повідомлення. Його надіслано.
Під час спроби надіслати повідомлення сталася помилка. Будь-ласка спробуйте пізніше.

Ми завжди на зв’язку для Вас, зателефонуй для отримання консультації