Лікування залежності від мефедрону

1. Що таке мефедрон?
2. Особливості лікування від «мефедронової» залежності

Залежність від синтетичних наркотиків («дизайнерських» сумішей) – солей, мефедрону – стала популярною останнім часом серед молоді. Школярі та студенти. все частіше «підсаджуються» на легкодоступний і порівняно недорогий наркотик мефедрон, що є серйозною психотропною речовиною. Його поширюють наркоторговці в нічних клубах і через Інтернет. Проблема в тому, що він дуже негативно впливає на психічний і фізичний стан людини, і якщо не розпочати своєчасне лікування залежності, прогнози плачевні.

Мефедрон – небезпечний наркотичний засіб, який швидко викликає залежність. За принципом дії він схожий на MDMA, амфетамін і рослинний наркотик кокаїн. При відсутності чергової дози у наркомана виникають болісні ломки. Він не в силах боротися із залежністю і протистояти нав’язливому потягу до наркотику, і це призводить до повторного вживання мефедрону. Зупинити цей процес можна тільки шляхом звернення до фахівців.

У Реабілітаційному центрі «Еволюція» проводять ефективне лікування «мефедронової» залежності із застосуванням сучасних методик, що показують високоефективні результати. Після усунення хворобливих ломок наркоман проходить реабілітацію, яка передбачає корекцію і відновлення психічного здоров’я.

Курс терапії в умовах стаціонару підбирається індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням ступеню важкості його стану, особливостей організму, віку і т.д. В процесі реабілітації з ним працюють психологи, психотерапевти, психіатри, аддиктологи та інші профільні спеціалісти.
В Реабілітаційному центрі «Еволюція» лікування «мефедронової» залежності проводиться за унікальною методикою, яка показує високоефективні результати. Щодня проводяться групові та індивідуальні заняття. Комплексний підхід до лікування залежності від мефедрону в РЦ «Еволюція» допомагає багатьом людям повернутися до нормального життя.

Докладніше про види популярних наркотиків – Наркотичні речовини

Основні етапи лікування наркозалежності

Реабілітаційний центр «Еволюція»

Ми пропонуємо широкий спектр високоякісних реабілітаційних заходів.

«Що б не сталося вчора, пам’ятай – сьогодні перший день твого нового життя»

Чому обирають нас для лікування від наркоманії

Звертайтесь до Реабілітаційного Центру «Еволюція» у Києві!

Не можна почати життя спочатку, але його можна продовжити по іншому!

Дякую за повідомлення. Його надіслано.
Під час спроби надіслати повідомлення сталася помилка. Будь-ласка спробуйте пізніше.

Ми завжди на зв’язку для Вас, зателефонуй для отримання консультації